Kategórie      

Babyvak

Úvod HACKY Závesné kolísky

Poznali ju už naše staré mamy. Závesnú kolísku, ktorá jemným hojdavým pohybom nahradila na chvíľku maminu náruč, a ukolísala dieťa k spánku. Vďaka hojdaniu, ktoré pripomína pohyb v brušku, sa deti cítili rovnako ako pri mame, a to im pomáhalo zaspať.  

 

Závesná hacka má svoje miesto v základnej výbavičke bábätka aj dnes. Nielen ako originálna a netradičná ozdoba interiéru. Je prispôsobená potrebám bábätiek, chráni detský chrbátik a je bezpečnou pomôckou pri starostlivosti o malého človiečika.

 

Deti sa hojdajú rady. Tento pohyb ich nielen upokojuje, ale je dokázané, že stimuluje niektoré časti mozgu, a tak pomáha aktivizovať a rozvíjať jeho činnosť. Hojdanie v závesnej hacke je zároveň veľkou pomocou pri problémoch so zaspávaním a bolesťami bruška. Hojdavý pohyb pôsobí relaxačne, pomáha uvoľniť organizmus a dobre poslúži pri dopoludňajšom či popoludňajšom spánku.

Naše závesné hacky zároveň poskytujú veľkú výhodu pri udržiavaní. Kvalitný materiál, z ktorého je kolíska vyrobená, je nielen bezpečný a nezávadný, ale ľahko sa udržiava, perie a čistí.

 

Najmä v prvých mesiacoch života vám takýto hojdavak nahradí ohrádku, kolísku alebo druhú postieľku, ktoré si mnohé mamičky zháňajú do kuchyne či obývačky, kde trávia s bábätkom väčšinu dňa. Najmä z anatomického hľadiska je pre chrbticu vo vývine oveľa vhodnejšia ako sedačka či rôzne kresielka.

 

Aj pediatri potvrdzujú, že pre detský chrbátik je ideálna poloha v tvare písmena C. Je dôležité, aby sa hneď na začiatku nezaťažovala prílišným sedením či tlakom, ktorý vznikne pri ležaní alebo z hrán sedačky.

 

Vyberte si z našej ponuky skvelého pomocníka pre vás aj bábätko.

 

Výrobca  
Copyright 2015 - 2021 © biobaby.sk