Cestovné prebaľovacie podložky pre bábätko

Chystáte si výbavičku pre bábätko? Nezabúdajte na prebaľovacie podložky. Budete ich používať na dennej báze a mi vám prezradíme ako si správne vybrať.

Aké sú výhody látkových prebaľovacích podložiek? 

  • Látkové prebaľovacie podložky sú ekologické a šetrné k životnému prostrediu, pretože môžu byť opakovane použité a sú samozrejme prateľné.
  • Materiály, z ktorých sú vyrobené, sú jemné k detskej pokožke a poskytujú pohodlné a hygienické prostredie počas prebaľovania. Možnosť výberu medzi rôznymi materiálmi (napríklad bavlna, mikrovlákno) umožňuje prispôsobiť podložku individuálnym preferenciám a potrebám dieťaťa.
  • Vďaka nepremokavej vrchnej vrstve sú látkové prebaľovacie podložky odolné voči nečistotám a tekutinám.
  • Látkové prebaľovacie podložky sú praktické a univerzálne, pretože sú vhodné nielen na prebaľovanie dieťaťa, ale aj ako podložka do kočíka, do auta, či kdekoľvek na výlete.
  • V neposlednom rade, látkové prebaľovacie podložky sú ekonomicky výhodné, pretože ich opakované používanie a pranie šetrí financie rodičov v porovnaní s jednorazovými podložkami.
  • Ich mäkký materiál zabezpečuje pohodlnú ležanie dieťaťa počas prebaľovania a minimalizuje riziko podráždenia pokožky.
  • Látkové prebaľovacie podložky sú praktické na cestovanie a vonkajšie aktivity, pretože sú ľahko prenosné a zabezpečujú čisté a bezpečné miesto pre dieťa kdekoľvek.
  • Látkové prebaľovacie podložky sú odolné voči opotrebovaniu a dlhodobo slúžia ako praktický pomocník pri starostlivosti o dieťa.
  • Niektoré prebaľovacie podložky je možné prať až na 90 stupňov, čím sa docieli dokonalá hygiena a čistota podložky.

 

Medzi naše tipy na cestovné podložky určite patrí táto krásna prebaľovacia podložka s jednorožcami. Rozprávkový dizajn s dúhami a jednorožcami vás rozveselí pri každom prebaľovaní. Poteší aj praktické pútko na patentku, ktoré vám poslúži keď si budete potrebovať podložku zavesiť. Prebaľovacia podložka je z nepremokavého materiálu, 100% polyesteru s PUL. Dotyková vrstva je z jemného a mäkkého dojčenského plyšu, na ktorom sa bábätku bude pohodlne ležať. Podložka je navyše dostatočne tenká a môžete ju ľahko zrolovať alebo poskladať. S veľkosťou 50 x 70 cm je ideálnym pomocníkom pri prebaľovaní novorodenca aj väčších bábätiek. Doplniť si ho môžete aj univerzálnym nepremokavým vreckom v rovnakom dizajne, do ktorého sa zmestí nielen podložka na prebaľovanie, ale aj náhradné plienky a pokojne aj sudocrem. Potom už stačí len pribaliť veselú náladu, vysmiate bábätko a hurá na výlet. 

biobaby blogy (7)

Pre tých, ktorí neholdujú rozprávkovému svetu, ale hľadajú praktické a cenovo výhodnejšie sety podložiek, odporúčame výhodné balenie jemných bambusových podložiek od Kaarsgaren. Povrch podložky je z príjemného bambusu, ktorý dobre saje a je jemný na dotyk. Tieto látkové prebaľovacie podložky sú navyše veľmi hygienické, môžete ich oprať až na 90°C, vďaka čomu budú takmer ako "vyvarené" a zostanú stále bez škvŕn. 

biobaby blogy (8)