Kategórie      

Detské postieľky BabyBay k manželskej posteli

Úvod Detské postieľky a príslušenstvoDetská postieľka k posteli

BabyBay Detská postieľka k posteli

Detské postieľky BabyBay si získlali veľkú obľubu u mamičiek po celom svete. Bábätká spia v týchto postieľkach blízko pri mame, vďaka čomu sa cíti príjemne a bezpečne. Vy si zároveň zachováte komfort pri spaní, viete, že je bábätko v bezpečí, máte ho pod dohľadom a to bez zbytočného nočného vstávania.

 

Viete koľkokrát sa v noci bábätko zobudí? Pravdepodobne veľakrát (aj keď sú aj výnimky) a pre vás aj pre bábätko je pohodlnejšie ak vynecháte prekladanie do postieľky (pri ktorom sa veľmi často opäť zobudí) a prenášanie do inej izby.

Novorodenec je ešte príliš malinký na samostatnú izbu. Ak bude spinkať hneď vedľa vás, bude mať pokojnejší spánok a vy si tiež oddýchnete viac.

 

 

 Aj tieto vlastnosti robia postieľky babybay tak výnimočnými:Detská postieľka k posteli

 

1. Postieľky sa dá jendoducho výškovo nastaviť na ľubovoľnú výšku, tento systém je patentovo chránený. Vďaka tomu sa postieľka babybay skvele prispôsobí k akejkoľvek manželskej posteli.

2. Klipy sa pripevnia k Vašej posteli. Je tak zaistené, že medzi Vašou posteľou a postieľkou babybay nevznikne nežiadúca medzera.

3. Postieľku si môžete farebne prispôsobiť k vašej spálni. Na výber máte 5 základných modelov, 6 farebných prevedení a k tomu 13 odtieňov detských hniezd.

4. Babybay sa dá použiť aj pre dvojičky.

5. Postieľky sú vyrobené z kvalitného bukového masívu.

6. Variabilita – ku každej postieľke si môžete doobjednať „štvrtú stranu“ a postieľku celú uzavrieť.

7. Detská postieľka na kolieskach – ku každej BabyBay postieľke si môžete namontovať kolieska a vytvoriť si tak mobilnú postieľku.

8. Keď dieťatko vyrastie z postieľky, môžete ju premeniť na klasickú posteľ, stoličku, lavicu, či písací stôl.

 

Základné modely Babybay postieľok babybay v SKRATKE:

Skvelá kvalita za dostupnú cenu: babybay Midi
Geniálne variabilná: babybay Original
Extra priestranná: babybay Maxi
Ak rozhoduje výška postieľky: babybay Boxspring
Až do 20 mesiacov, alebo pre dvojičky: Boxspring XXL


Detská postieľka na kolieskach - ku každej postieľke sa dajú dokúpiť kolieska. Získate tak mobilnú postieľku. Kolieska sa dajú jednoducho zabrzdiť podľa potreby.

Všetky postieľky majú nosnosť 150kg, okrem postieľky MIDI, ktorá má nosnosť 100kg.

Model MIDI a Original je vhodný do 9 mesiacov, ostatné do 14 mesiacov. Postieľku Boxspring XXL využijete až do 20 mesiacov.Porovnajte si detailne jednotlivé modely babybay.


Ak máte akúkoľvek otázku ohľadom detských postielok, neváhajte nám napísať na info@biobaby.sk. Veľmi radi vám poradíme a odpovieme na všetky otázky.

 


Napíšte nám

info@biobaby.sk

Copyright 2015 - 2023 © biobaby.sk