Manymonths Detská kukla Merino Toasted Coconut

Kód: 16635/3-1
Neohodnotené
€25,90
Vypredané
Variant
Kukla z merinovlny, ktorá hreje a chráni pred chladom. 
Ideálna od jesene do jari. 
Výborne chráni krk, ušká aj hlavu bábätiek a detí.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Kukla od ManyMonths z kvalitnej merino vlny
  • Čiapka - kukla, ktorú je možné nosiť samostatne, alebo v prípadne extrémneho zimného počasia ako spodnú zatepľovaciu vrstvu
  • Využijete ju aj pod prilbu pri športových aktivitách.
  • Kukla výborne chráni ušká, krk a hlavičku najmenších.
  • Gumičky v zadnej časti uľahčujú obliekanie a ich precízne spracovanie umožňuje i pohodlný spánok.
  • Priestranný límec chráni krk pred chladom.
Materiál: 100% merinovlna
 
Veľkosti Manymoths: 
Charmer / Explorer (3 - 12/18 mes) - 62-86 cm
Adventurer / Conqueror (1 - 4,5/5 r.) - 80-107 cm
Kukly sa predávajú v dvojveľkostiach, aby vám pohodlne vydržali celú sezónu, prípadne aj dve. 
 
 
 
 
Prečo detská kukla?
Veľa detí má problém so šálom. Neviem prečo je pre ne taký desivý, ale tie naše sa vždy tvária ublížene a nepríjemne. Preto sme začali hľadať iné spôsoby, ako sa v chladnom počasí obliecť pohodlne a teplo. Merino kukla je úžasným riešením, lebo udrží v teple nielen hlavu a ušká, ale aj krk. Môžete si byť istý, že nevznikne žiadna medzierka, cez ktorú sa studený vietor predsalen dostane pod krk a čakajú vás ďalšie dni s kašlom alebo soplíkom.
 
Ďalšia výhoda je to, že sa naozaj ľahko oblieka. Doslova jedným šupom a hurá von za dobrodružstvom. Žiadne naprávanie, aby netrčali uši, ani uväzovanie šálu, ktorý sa pri zábavkách v prírode aj tak povolí. V zadnej časti kuly je všitá gumička, aby sa kukla ľahko prevliekla cez hlavu a zároveň dobre držala.
BONUS navyše
Bonusom je aj to, že sa dá úplne pohodlne použiť aj pod prilbu. Ak vás čaká lyžovačka, korčule, aleboakákoľvek iná aktivita s prilbou, vezmite si so sebou kuklu. Budete nadšení. Rovnako aj pri deťoch, ktoré obľubujú odrážadlá a bicykle v každom počasí – kukla sa vám veľmi zíde.
Výhody merino vlny
Materiál kukly / čiapky je veľmi dôležitá. Nájsť správny materiál, ktorý je zároveň aj pohodlný nie je jednoduché. Merino vlna je iná ako všetky ostatné „čiapkové“ materiály. V prvom rade je termoregulačná – hlava sa v nej nespotí a zároveň zahreje keď je zrazu chladno. Funguje ako termostat.
 
Hreje aj keď je vlhká – áno, dobre čítate. Má hydrofóbne vlákna, ktoré odpudzujú vlhkosť a pot sa jednoducho odparí. Na pokožke dýcha.
 
Je ideálna pre najmenšie bábätká, ktoré ešte nemajú úplne vyvinuté termoregulačné schopnosti. (Preto sa tento materiál používa napríklad aj pri zimných fusakoch, alebo spacích vakoch.)
 
V neposlednom rade – vôbec neškriabe. Je úplne jemná. Keď si ju rukou pohľadíte, zistíte že si ju s radosťou nasadíte na hlavu. Nepredstavujte si žiadne staré hrubé ponožky od babičky. Odtiaľ sme na míle ďaleko.
Starostlivosť o merino vlnu
Merino oblečenie môžete oprať v práčke, ale na jemný program vlna, do 30 stupňov a treba znížiť otáčky. Merino si však nevyžaduje časté pranie. Pokiaľ nemáte oblečenie extra znečistené, stačí ho nechať voľne vyvetrať na čerstvom vzduchu. Nesmie sa sušiť v sušičke, ani na radiátore. Stačí ho nechať voľne vyschnúť.
Viac o ManyMonths
ManyMonths je severská rodinná spoločnosť založená v roku 2002, teda už pred dvoma desaťročiami, vo Fínsku. Už táto škandinávska lokalita vám napovie, že oblečenie do chladného a škaredého počasia majú v merku.  
Ponúka pohodlné a inovatívne oblečenie pre deti. Všetky odevy sú vyrobené z udržateľných materiálov s veselými farbami a nadčasovým dizajnom.
 
Inšpirácia pochádza zo škandinávskeho prostredia, zo skúseností maminiek, z prianí malých detí a z túžby vrátiť sa k prírode. Základnou myšlienkou je ponúkať produkty oceňujúce prírodu okolo nás a prinášajúce radosť a pohodlie. Na výrobu používajú len tie najkrajšie materiály, ktoré sú vhodné aj pre najmenšie bábätká.
 
Výrobky sú starostlivo navrhnuté tak, aby vyhovovali potrebám detí v rôznych fázach ich vývoja.
 
Ako už z názvu “Many Months” vyplýva, tieto produkty rastú spolu s vaším dieťaťom, menia sa a prispôsobujú sa z mesiaca na mesiac a dokonca aj rokov.
 
Hlavná dizajnérka Bettina Lindblom, pôvodná zakladateľka ManyMonths®, má tri vlastné deti a jej kancelária funguje na čisto veternú. Kladie v nej vysoký dôraz na pohodlie, všestrannosť a ekológiu.
Od počiatočných fáz je cesta k finálnemu produktu dlhá a zahŕňa mnoho ďalších oddaných a kvalifikovaných ľudí, ktorí sú všetci rovnako cenní pre proces poskytovania vysoko kvalitných produktov, ktoré s hrdosťou ponúkame.
 
ManyMonths venuje mimoriadnu pozornosť bezpečnostným otázkam na pracovisku aj pri používaní farieb na tkaniny a pracuje iba s farbiarňami, ktoré boli testované na škodlivé látky. Dodržiava sa Öko-Tex Standard 100 a SGS často vykonáva laboratórne testy, aby sa zabezpečilo, že počas výrobného procesu neboli pridané žiadne škodlivé farbivá.
Keď si kúpite produkt od ManyMonths, buďte si istí, že ste si vybrali dobre. S vedomím, že vaše dieťa sa bude cítiť pohodlne, bude si užívať tie najlepšie materiály a produkty, ktoré sú navrhnuté trojmamou a testované mnohými rodinami po celej Európe.
 
 
 
 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Oblečenie od Manymonths je vyrobené z luxusného a prírodného materiálu – merino vlny. Tento materiál je extrémne mäkký, jemný a pohodlný na nosenie pre deti.
Merino má prirodzenú schopnosť regulovať teplotu tela, čo znamená, že deti budú v oblečení od Manymonths v pohodlí a suchu počas celého dňa.
Navyše je antibakteriálne a nevytvára nepríjemný zápach, čo znamená, že oblečenie od Manymonths je veľmi hygienické a vydrží dlhšie čisté.
Výhodami ešte nekončíme - merino vlna je taktiež hypoalergénna a nedráždi citlivú pokožku detí, čo je ideálne pre deti s alergiami alebo citlivou pokožkou.

A čo sa nám najviac páči? Dvojveľkosti oblečenia a preslávených detských kukličiek a čiapok, ktoré vynosíte pokojne aj viac sezón.