Tobi BabyBay Detská postieľka Maxi

Kód: 160102 160107 160101 160100 160104 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: Tobi
€195 €195 €189 €179 €179 od €179
10-14 dní 10-14 dní 10-14 dní 10-14 dní 10-14 dní Zvoľte variant
Variant

Detská postieľka k manželskej posteli - nastaviteľná výška (13 až 53 cm), bezpečné pripevnenie, pohodlný spánok pri mame.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ideálna detská postieľka pre tých, ktorý chcú mať bábätko pri sebe.  

  • NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA – Vďaka unikátnemu, patentovanému a plynule nastaviteľnému výškovému nastaveniu sa dá plocha na ležanie babybay® prispôsobiť presne k posteli rodičov – žiadna medzera, žiadny schod, žiadne kolísanie – svojho miláčika máte vždy blízko seba. Výšku môžete nastaviť v rozpätí 13 - 53,5 cm.
  • FLEXIBILNÁ– babybay® Maxi môžete bezpečne upevniť na posteľ rodičov bez potreby náradia vďaka nastaviteľným upevňovacím konzolám.
  • ĽAHKO UPRAVITEĽNÁ – babybay® ponúka množstvo doplnkov, pomocou ktorých môžete postieľku upraviť. Ak sa po čase rozhodnete, že chcete používať postieľku samostatne, môžete ju uzavrieť "štvrtou stranou" - zábrankou. Po dokúpení koliesok ju ľahko upravíte na postieľku na kolieskach a môžete ju presúvať podľa potreby.
  • MNOŽSTVO OCENENÍ – postieľky babybay® získali niekoľko ocenení od popredných detských a odborných časopisov. Pôrodné asistentky a laktačné poradkyne tiež odporúčajú babybay® ako ideálnu postieľku podporujúcu dojčenie a kontaktné rodičovstvo. Babybay® je samozrejme testovaný TÜV.
  • BEZPEČNÁ – babybay® udrží až 150 kg a vďaka špeciálnemu upevneniu ho môžete bezpečne pripevniť k manželskej posteli.
  • KVALITNÁ - Antibakteriálne masívne bukové drevo pochádza z miestnych lesov. Všetky laky sú bez škodlivých látok a odolné voči slinám.

Detská postieľka BabyBay - technické parametre

Nastaviteľná výška od podlahy: 13 až 53,5 cm (po namontovaní koliesok je výška +5 cm)
Dĺžka: 96 cm
Šírka: 54 cm
Výška: 79 cm
Maximálna nosnosť: 150 kg
Materiál: Masív Buk
Plocha na ležanie bábätka: 89x51
Maximálna šírka rámu manželskej postele v cm: 9 cm
Váha postieľky: 14 kg 
Použitie do: cca 14 mesiacov veku dieťaťa
 
Detská postieľa k posteli

 

Ako sa upevňuje postieľka k manželskej posteli

Babybay môžete pripevniť k posteli pomocou dvoch pevných patentovaných konzol. Maximálne šírka rámu postele je 9 cm. Konzoly môžete upevniť zospodu alebo zvrchu. Vďaka nim je postieľka pripevnená bezpečne a bez medzier.

Detská postieľka k posteli Maxi - konzola

Nastavenie postieľky BabyBay Maxi

Výšku postieľky si môžete nastaviť plynulo, presne podľa výšky vašej postele. Vďaka premyslenému patentovanému systému nevznikajú medzi vašou a detskou postieľkou žiadne medzery ani "schodík", ktorý by znižoval komfort.

Detská postieľka k manželskej posteli BabyBay Maxi

Príslušenstvo k detskej postieľke

K postieľke je potrebné dokúpiť matrac. Aby ste si mohli vytvoriť dokonalý priestor pre bábätko podľa vašich potrieb, na výber je niekoľko druhov matracov. V ponuke nájdete aj plachty na matrac, mantinely / hniezda do postieľky, ale aj praktické organizéry, aby ste mali všetko potrebné rýchlo poruke.

Uzavretie postieľky

V prípade potreby môžete postieľku uzavrieť úplne a používať ju samostatne. Uzatváracia mriežka bezpečne chráni vaše dieťa pred pádom. Zábranku si môžete dokúpiť samostatne. K diposzícii je vo všetkých farebných variantoch, aby vám dokonale ladila s postieľkou.

 

Detská postieľka BabyBay Maxi - zábranka

Hľadáte postieľku na kolieskach?

Ku všetkým postieľkam BabyBay si môžete dokúpiť kolieska. Vďaka nim sa stane postieľka mobilnou a môžete ju podľa potreby ľahko presunúť, prípadne bábätko douspať podobným spôsobom ako v kočíku. 

 

Detská postieľka k manželskej posteli BabyBay Maxi 

 

Z postieľky lavička?

Výhody tejto postieľky ešte nekončia. Babybay je možné bez akéhokoľvek ďalšieho príslušenstva premeniť aj na pohodlnú detskú lavičku. Výšku sedadla nastavíte rovnako ľahko ako plochu na ležanie. Takto vám postieľka poslúži dlhé roky aj na iné účely ako je pôvodne vyrobená. Vďaka štedrej nosnosti až 150 kg sa nemusíte báť ďalšieho použitia aj keď bábätko vyrastie na škôlkara či školáka. 

 

Detská postieľka BabyBay - premena na detskú lavicu

 

Náš TIP: Veľmi obľúbeným pomocníkom je aj hniezdo pre bábätká, ktoré vám výborne poslúži nielen v detskej postieľke, ale aj kdekoľvek inde. Podľa potreby ho jednoducho prenesiete a novorodenec je v ňom v bezpečí a pohodlí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: