XKKO Organic Biobavlnená plienka 120x120 Fox&Raccoon

Kód: ORG12005
Neohodnotené
Značka: Kikko
€9,90
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.7.2024

Jemná mušelínová látková plienka z bio bavlny, tkaná v klasickej dutinovej väzbe.

Detailné informácie

Podrobný popis

Jemná mušelínová látková plienka z biobavlny, tkaná v klasickej dutinovej väzbe. Dutinová väzba v spojení s použitým materiálom zaručuje výnimočnú jemnosť a nasiakavosť.

Zavinovačky XKKO Organic sú hygienické, nespôsobujú alergickú reakciu.

Látková plienka ako zavinovačka

Táto veľká látková plienka má rozmer 120x120cm. Ide o väčší rozmer ako sú bežné látkové plienky, vďaka čomu má viac využití ako látková plienka s rozmerom napríklad 70x70 alebo 80x80cm. 

Využijete ju ako klasickú látkovú plienku - napríklad pri odgrgnutí, ako podložku pod hlavičku, podložku pod bábätko, ľahkú deku alebo na utretie bábätko po kúpaní.

Látková plienka je dostatočne veľká na to, aby ste ju bez problémov využili aj na zavinutie bábätka. Ako zavinovačka vám plnohodnotne poslúži dlhodobo. Zavinúť bábätko do látkovej plienky je jednoduché - stačí zahnúť jeden roh zavinovačky, položiť bábätko tak, aby malo hlavičku nad záhybom a bočné strany látkovej plienky jemne zaviniete okolo bábätka. Bábätká majú zavinovanie veľmi radi, nakoľko sú na takýto pocit "ako v objatí" zvyknuté už z bruška. Zároveň sa nebudia náhodnými pohybmi ručičiek, ktoré sa zvyknú u novorodencov vyskytovať (tzv. Moorov reflex).

Veľká biobavlnená zavinovacia plienka neslúži iba ako zavinovačka, ale je najuniverzálnejšou plienkou, ktorú máme v ponuke.

Látková plienka - zavinovačka

Starostlivosť o látkovú plienku

Pranie na 40 °C

Pred prvým použitím zavinovačku vyperte.

Pri praní nepoužívajte aviváž, znižuje nasiakavosť výrobku.

Ako prevenciu zmeny tvaru a rozmerov, odporúčame po každom vypraní jemne ponaťahovať výrobok do pôvodného tvaru a rozmerov.

Certifikácia a zloženie

Zavinovačky XKKO Organic 120x120 vlastnia atesty požadované vyhláškou MZ ČR číslo 84/2001 Zb. stanovujúcou požiadavky na výrobky pre deti do 3 rokov.

Zavinovačky XKKO Organic 120x120 prešli navyše nadštandardnými testami a získali akostnú značku Česká kvalita/Zaručená kvalita.

Plienky sú predprané na vysokú teplotu a teda i vyzrážané.

Podrobnejšie informácie

Počet kusov v balení: 1 ks

Rozmer: 120x120cm ( Reálny rozmer je vzhľadom k predpraniu a teda aj predvyzrážaniu plienky cca. 115x120cm. )

Zloženie: 100% BIObavlna

Hmotnosť (ks): 230gr.

Plošná hmotnosť: 155+ gr./m2
2 pevné okraje, 2 šité okraje
Spôsob tkania: dutinová väzba
 

Látkové plienky - zavinovačky XKKO

Dodatočné parametre

Kategória: Látkové plienky
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

KIKKO je česká značka, ktorá sa špecializuje na vysoko kvalitné výrobky pre bábätká a deti. S ohľadom na pohodlie, bezpečnosť a spokojnosť prináša množstvo doplnkov, ktoré vám uľahčia starostlivosť o tých najmenších.

Široký výber látkových plienok, detských osušiek a podbradníkov nájdete v rôznych veľkostiach, farbách a dizajnoch. Výrobky značky KIKKO sú obľúbené u rodičov nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.