3D Memories Odlievacia sada - 1 hlboký drevený rámik

Kód: 3D-HJ1
Neohodnotené
Značka: 3D Memories
€32,90
Skladom do 3 dní

3D odlievacia sada obsahuje hladký lakovaný rámik z jelšového dreva. V spojení s modernými kvalitnými paspartami sa stane originálnou dekoráciou detskej izby, spálne či obývačky a zároveň vašou hrejivou spomienkou.  

Detailné informácie

Podrobný popis

Balenie obsahuje 2 pasparty (farebné pozadia). Farbu pre dievčatko a chlapčeka. Po otočení farebnej pasparty získate bielu paspartu.

Paspartu prilepíte jednoducho a spoľahlivo bez použitia lepidla alebo klinčekov!

 Táto sada obsahuje: 

- 200g prášku pre výrobu formy + 200g kvalitnej tvrdenej sadry
- 2 pasparty - farbu pre dievčatko a chlapčeka. Po otočení farebnej pasparty získate paspartu bielu.
- plytký rámik z tropického dreva s rozmerom 165 x 165 x 13 mm
- 4 kusy odlievacích vaničiek, špachtle na miešanie, háčik na zavesenie, obojstranný penový lepiaci štítok, brúsiaci papier, návod 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

3D Memories ponúka odlievacie sady pre bábätká, vďaka ktorým si rodičia môžu zachovať pamiatku na prvé týždne a mesiace svojho dieťaťa. Ich odlievacie sady sú vyrobené z bezpečných a nealergénnych materiálov, čo zaisťuje maximálnu bezpečnosť a komfort pre bábätko. Sady od 3D Memories sú ľahko použiteľné a obsahujú všetko potrebné pre vytvorenie dokonalého odliatku ručičiek alebo nožičiek bábätka. Vďaka precíznemu procesu odlievania zabezpečujú vysokokvalitné odliatky, ktoré vám vydržia celý život.

Odlievacie sady od 3D Memories sú vynikajúcim darčekom pre čerstvých rodičov, ktorí chcú zachovať jedinečné pamiatky na rast svojho bábätka, ako darček k narodeniu bábätka alebo originálny darček na krstiny