3D Memories Kúzelné odtlačky s potlačou

Kód: 3D-70415
Neohodnotené
Značka: 3D Memories
€10,90
Skladom
Môžeme doručiť do:
22.7.2024

Odtlačky nožičiek a ručičiek bez použitia farieb. Jednoduché, rýchle, zdravotne nezávadné a veľmi detailné.

Detailné informácie

Podrobný popis

Stačí potrieť bezfarebným obrúskom a odtlačiť na špeciálny papier. Kúzelný odtlačok sa Vám objaví okamžite po priložení nožičky alebo ručičky na papier. Vytvoríte si tak nádhernú spomienku na neopakovateľné okamihy s Vašimi deťmi. 

 

Prednosti Kúzelných odtlačkov

- NOVINKA len od 3D memories

- odtlačky nožičiek a ručičiek bez použitia farieb

- jednoduché, rýchle, veľmi detailné

- zdravotne nezávadné

- originálne kúzelné odtlačky

 

Sada obsahuje:

1 vrecúško s napusteným obrúskom

3 kusy špeciálneho bieleho papiera. Rozmer archu: 215,9 x 279,4; gramáž: 190g/m2. 

 

Z toho:

- 2 archy s krásnymi obrázkami od známej ilustrátorky Edity Sliackej.  S priestorom pre odtlačok nožičiek alebo ručičiek bábätka a fotografiu (formát 9x13 cm).


- 1 arch bez potlače.  Tento môžete použiť pre viac odtlačkov nožičiek alebo ručičiek, ktoré si vystrihnete a vlepíte napríklad do denníčka, fotoalbumu alebo rámika. Ďalej môžete list použiť pre Vaše kreatívne nápady a vytvoriť si z odtlačkov nožičiek napríklad motýlika a pod.. 

 

 

Návod:

1. Natrhnutím otvorte priložené vrecúško s napusteným obrúskom a vyberte obrúsok von. 

2. Čistú nožičku alebo ručičku potrite týmto obrúskom po celej ploche chodidla alebo dlane vrátane prstov.

3. Potretú nožičku alebo ručičku zľahka položte celou plochou na špeciálny priložený papier, ktorý je  súčasťou balenia a to na jeho hladšej a lesklejšej strane. V balení je papier vložený touto stranou nahor. 

4. Odtlačok vznikne okamžite po priložení nožičky alebo ručičky na špeciálny papier. Pre ďalšie odtlačky je nutné celý postup opakovať. 

5. Po ukončení odtlačkovania umyte mastnú pokožku, ktorá prišla do styku s obrúskom, mydlom a vodou. 

 

Nesiahajte na papier rukou, ktorou ste dieťaťu potierali ručičku alebo nožičku, môžu tak vzniknúť nežiadúce odtlačky. S touto sadou zhotovíte toľko odtlačkov, koľko sa ich vojde na papierové archy, ktoré sú súčasťou balenia.

 

Kúzelné odtlačky ručičiek a nožičiek

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

3D Memories ponúka odlievacie sady pre bábätká, vďaka ktorým si rodičia môžu zachovať pamiatku na prvé týždne a mesiace svojho dieťaťa. Ich odlievacie sady sú vyrobené z bezpečných a nealergénnych materiálov, čo zaisťuje maximálnu bezpečnosť a komfort pre bábätko. Sady od 3D Memories sú ľahko použiteľné a obsahujú všetko potrebné pre vytvorenie dokonalého odliatku ručičiek alebo nožičiek bábätka. Vďaka precíznemu procesu odlievania zabezpečujú vysokokvalitné odliatky, ktoré vám vydržia celý život.

Odlievacie sady od 3D Memories sú vynikajúcim darčekom pre čerstvých rodičov, ktorí chcú zachovať jedinečné pamiatky na rast svojho bábätka, ako darček k narodeniu bábätka alebo originálny darček na krstiny