3D odlievacia sada - 3 jelšové rámiky

Kód: 3D-70416
Neohodnotené
Značka: 3D Memories
€39,90
Skladom do 3 dní

Sada obsahuje 3 jelšové rámiky a 4 farebné pozadia na výber. Všetko potrebné na výrobu odliatkov nájdete v balení.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nádherná sada s 3 rámikmi vám skrášli domácnosť a pripomenie krásne chvíle, keď bolo dieťatko ešte bábätkom. Túto sadu môžete použiť aj na výrobu 3D odliatkov ručiček a nožičiek súrodencov Vášho bábätka. Krásny darček nielen pre rodičov, ale aj pre starých rodičov.
 
Sada obsahuje celkovo 4 farebné pozadia, ktoré môžete rôzne kombinovať. Paspartu prilepíte jednoducho a spoľahlivo bez použitia lepidla alebo klinčekov! 
 
Táto sada obsahuje: 
- 200g prášku pre výrobu formy + 200g kvalitnej tvrdenej sadry
- 4 farebné pasparty (2x ružová, 2x modrá)
- 3 plytké jelšové rámiky z dreva s rozmermi 147 x 187 x 13 mm (1 so sklom pre umiestnenie fotografie Vášho bábätka, 2 bez skla pre umiestnenie 3D odliatku)
- 4 kusy odlievacích vaničiek, špachtle na miešanie, 3x háčik na zavesenie, obojstranný penový lepiaci štítok, brúsiaci papier, návod 
 
 
Ako na to? Pozrite si video:
 

Dodatočné parametre

Kategória: Odtlačkové a odlievacie sady
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

3D Memories ponúka odlievacie sady pre bábätká, vďaka ktorým si rodičia môžu zachovať pamiatku na prvé týždne a mesiace svojho dieťaťa. Ich odlievacie sady sú vyrobené z bezpečných a nealergénnych materiálov, čo zaisťuje maximálnu bezpečnosť a komfort pre bábätko. Sady od 3D Memories sú ľahko použiteľné a obsahujú všetko potrebné pre vytvorenie dokonalého odliatku ručičiek alebo nožičiek bábätka. Vďaka precíznemu procesu odlievania zabezpečujú vysokokvalitné odliatky, ktoré vám vydržia celý život.

Odlievacie sady od 3D Memories sú vynikajúcim darčekom pre čerstvých rodičov, ktorí chcú zachovať jedinečné pamiatky na rast svojho bábätka, ako darček k narodeniu bábätka alebo originálny darček na krstiny