Aladine Detské pečiatky StampoBaby Princezné

Kód: 26560448
Neohodnotené
Značka: Aladine
€14,90
Skladom
Môžeme doručiť do:
22.5.2024

Pečiatky StampoBaby Princezné je sada 4 ergonomicky tvarovaných pečiatok vhodných pre najmenšie deti. Pečiatka ponúka jednoduchý úchop, hlbokú textúru a veľký obrázok!

Detailné informácie

Podrobný popis

Pečiatky StampoBaby je sada 4 ergonomicky tvarovaných pečiatok vhodných pre najmenšie deti. Pečiatka ponúka jednoduchý úchop, hlbokú textúru a veľký obrázok!

StampoBaby sú pečiatky určené pre najmenšie deti už od 18 mesiacov.

Umožňujú prvé ľahké vytváranie obrázkov, ktoré je možné tiež domaľovávať a vyfarbovať.

Pomocou pečiatok môžete deti naučiť ako sa volajú domáce zvieratká, kde žijú a čo napríklad jedia.

StamboBaby sú viac než pečiatky. Ak máte čas - sadnite si k svojim deťom a využite naplno potenciál tejto interaktívne hračky:

  • Samostatnosť a sebadôvera: V batoľacom veku ja sám je jednoducho úžasné umožniť dieťaťu pocítiť, aké to je, keď niečo zvládne samo bez pomoci dospelých. Jeho jemná motorika ešte nie je zralá dosť na to, aby dokázalo dokonale ovládať ceruzku a aby nakreslilo obrázok plný detailov. Dieťa však už pozná zvieratká. Pomocou pečiatok teraz dieťa bez pomoci vytvorí dokonalý obrázok. Podeľte sa s dieťaťom o tú obrovskú radosť, že niečo zvládlo samo. Sú to prvé a veledůležité krôčiky k zdravej sebadôvere. Uvidíte, že sa mu to bude páčiť natoľko, že bude chcieť pečiatkovať znovu a znovu. Znovu a zase objavovať to kúzlo, kedy ono samo vytvorí niečo dokonalého.
  • Jemná motorika, grafomotorika a budovanie neurónových spojov: Ponúknite dieťaťu k narazítkovaným obrázkom pastelku, voskovku, štetec. Ideálne len jednu farbu. A ukaždte dieťaťu, že sa obrázok dá vyfarbiť. Obrázok, ktorý si dieťa samo vytvorí, sa stáva cieľom na vyfarbovanie. Možno úplne prvýkrát dieťa zažije skúsenosť, že jeho ruka môže byť predĺžená o nástroj. O kresliaci nástroj. A jeho vlastnej vôle môže nástroj ovládať. A vytvoriť grafickú stopu. Keď bude znovu a znovu trénovať, stopa bude presnejší, dieťa bude mať nad pastelkou väčšiu kontrolu. Čo sa deje v mozgu? Oko zaznamená cieľ, ten sa Prensa do mozgu, kde sa vytvorí komplexný odpoveď. Svaly sa pokúsi ovládnuť nástroj, pomocou ktorého sa na papier nanesie farebná stopa. Do tohto procesu sa zapája a prepája veľa neurónov, ktoré vytvára neurónovou dráhu. Čím častejšie sa táto situácia objavuje, tým viac sa spojenie upevňuje a automatizuje. Tu sa kladú základy neskorších úspechov v škole a dobre zorganizovaného mozgu. Pre nás je to zdanlivo jednoduché, pre malé dieťa však obrovská práce.

V balení nájdete 4 pečiatky, ktorá sa budú ľahko držať aj najmenším deťom.

Veľkosť razítkovaného obrázku cca 5 cm

Obsahuje 4 pečiatky (z oblečenia dobre prateľné) + pečiatkovaciu podušku

Odporúčaný vek: od 18 mesiacov

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky pre ročné dieťa
Hmotnosť: 0.1 kg
1 rok +:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: