Puzzle Abeceda pre najmenších SK/CZ

Kód: EK110513
Neohodnotené
Značka: Tooky Toy
€20,90
Vypredané

Spojovacie a vkladacie puzzle Abeceda od EDUkid umožňujú deťom skladať puzzle a učiť sa pri tom písmená veselou formou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Skladajte puzzle a učte sa písmenká hravou formou už od 3 rokov

Spojovacie a vkladacie puzzle Abeceda z pevného kartónu od EDUkid umožňujú deťom skladať puzzle a učiť sa pri tom písmenká. Balenie obsahuje 26 spojovacích puzzle dielikov z pevného kartónu s obrázkami písmen a zvieratiek či vecí, ktoré na danú hlásku začínajú, a 26 písmen, ktoré sa následne vkladajú na správne miesto na obrázku. Deti si prostredníctvom skladania asociujú jednotlivé písmená a konkrétnymi obrázkami a učia sa hrou.

Napríklad písmenko A vloží na ananás, písmenko G na gorilu, písmenko T na tigra a takto si postupne môžete potrénovať celú abecedu. Táto hra je zároveň skvelým tréningom pre budúcich školákov, ale aj pre tých, ktorý sa už s abecedou v škole oboznámili.

Puzzle bolo navrhnuté na Slovensku a tak už nemusíte improvizovať s obrázkami v angličtine, ktoré deti častokrát zbytočne pletú. 

Puzzle Abeceda je dizajnovaná na Slovensku a obsahuje ilustrácie úspešnej slovenskej ilustrátorky Edity Hajdu. Písmenká pri jednotlivých obrázkoch tak naozaj zodpovedajú ich slovenskému i českému pomenovaniu. Deti sa počas skladania učia hrou, zlepšujú si jemnú motoriku, hmat, koordináciu ruka-oko a cibria si svoje logické myslenie.

Puzzle Abeceda je určené pre deti od 3 rokov a je vhodná ako malý darček pre deti k narodeninám aj Vianociam.

Puzzle abeceda pre najmensich 3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: