Djeco Edukačná hra pre najmenších Tactilo BASIC

Kód: 27391730
Neohodnotené
Značka: Djeco
€9,90
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.6.2024

Jednoduchá edukačná hra pre najmenších z kolekcie BASIC. Podporuje tréning jemnej motoriky hravou formou. Hmatové hry, ktoré zaujmú aj tie najmenšie deti. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Jednoduchá edukačná hra z kolekcie BASIC.

Hráč zatočí šípkou ruletky a z plátenného vrecúška naslepo, pomocou hmatu vytiahne drevený dielik, ktorý ukázala šípka.

Hra je zameraná na rozpoznávanie geometrických tvarov. Ilustrácie pridávajú umelecký rozmer a menia geometrické diely na zvieratká.

Materiál použitý na výrobu sady má ekologický certifikát FSC MIX.

Vzdelávacia hra z kolekcie BASIC, ktorá sa orientuje na súčasné trendy v edukácii detí predškolského veku.

Dizajn kolekcie sa vyznačuje čistými tvarmi, základnými farbami a jednoduchými ilustráciami – všetko zosúladené tak, aby vynikol edukačný charakter hračiek a hier.

Obsah: drevená ruletka, plátenné vrecúško, 9 drevených geometrických dielov
Odporúčaný vek: 3+ rokov
Rozmery balenia: 14 x 14 x 3 cm

DJECO Hra pre deti od 3 rokov

Viac o DJECO hračkách

Francúzska značka Djeco vyniká originálnymi didaktickými hračkami pre najmenších. 
Výrobky Djeco výrazne prevyšujú kvalitu a estetickú úroveň hračiek iných výrobcov. Dlhoročná tradícia a prepracované hračky v štýle montessori pedagogiky si získali obľubu po celom svete.
Prečo značka nesie meno Djeco? Údajne podľa jašteričky Gekko, ktorá je vyobrazená v logu. Djeco pre svoje produkty vyberá kvalitné a odolné materiály z udržateľných sektorov (FSC) a v obalovom materiáli nenájdete žiadny jednorazový plast

Pozrite si viac hračiek od DJECO

Djeco hračky pre najmenších

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky od 3 rokov
Hmotnosť: 0.1 kg
3 roky +:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Viete o tom, že aj hračky majú svojich Oskarov? Takýchto Oskarov získala firma Djeco rovno štyroch. A my musíme povedať, že oprávnene. Hračky Djeco sú originálne, kreatívne, vzdelávacie a špeciálne navrhnuté pre najmenšie deti. Pochádzajú z Francúzska a ich kvalita zodpovedá dobrému menu, ktoré so sebou francúzska výroba prináša. 

Hračky DJECO sa predávajú v krásnych špecializovaných obchodoch a v ponuke ich majú aj významné múzeá ako Louvre a Quai Branly vo Francúzsku, Prado v Španielsku, Tate vo Veľkej Británii, Moma v USA a ďalšie v Nemecku, Dánsku a iných krajinách po celom svete. 

Zameriavajú sa na detskú zvedavosť, fantáziu a podporujú túžbu detí po nových objavoch. Hračky DJECO sú prepracované do detailu. Či už obrázkové návody zostavené podľa princípu krok za krokom, alebo karty vhodnej veľkosti, či obrázkové balenia a šikovné pomôcky sprevádzajú deti pri ich činnosti a vedú ich k výtvorom, ktorými sa môžu popýšiť!

Čo je ale najdôležitejšie? Spokojnosť detí. Hračky Djeco si obľúbili deti po celom svete.