Legler Človeče nehnevaj sa SAFARI

Kód: 24929306
Neohodnotené
Značka: Legler
€12,90
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.6.2024
Klasická hra Človeče nehnevaj sa vo veselom prevedení, ktoré zaujme všetky deti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Safari zvieratká v klasickej hre Človeče nehnevaj sa, ktorú pozná každé dieťatko.

Človeče nehnevaj sa vo veselom prevedení, ktoré zaujme všetky deti. 

 

Pestrofarebná drevená hračka

V praktickom cestovnom balení.

Vďaka šikovnému systému farieb môžu aj najmenšie deti hrať bez toho, aby museli počítať.

 

Materiál: Drevo

Rozmery: hracia plocha cca 26 x 26 x 1,5 cm, figúrky cca. 3 x 2,5 x 1 cm

Veková kategória: Od 4 rokov

 

Safari Človeče nehnevaj sa - pre najmenších

 

Človeče nehnevaj sa: Každé dieťatko sa sanaží prejsť so svojimi štyrmi figúrkami celú dráhu. Snaží sa doviesť svoje zvieratká do cieľových políčok, ktoré sú pre ľahšiu orientáciu farebne zladené so zvieratkami. Počet políčok je nižší ako v klasických verziách človeče nehnevaj sa, aby deti udržali pozornosť. Zároveň každá strana na hracej ploche má 5 políčok, aby sa deťom jednoduchšie počítali hody kockou (napríklad počítaním na jednej ruke).

 

Hračky Small Foot Kvalitné drevené hračky pre najmenších - Small Foot

Small Foot je nemecký výrobca hračiek. Zameriava sa na predaj kvalitných drevených hračiek už od roku 1996. Cieľom značky Small foot je podporovať duševný a fyzický vývoj detí. Všetky drevené hračky značky Small Foot majú označenie CE a sú vyrábané podľa európskej normy pre bezpečnosť hračiek EN 71. Certifikácia CE je potvrdením toho, že výrobok je v súlade s príslušnými základnými požiadavkami európskych technických predpisov (smernicami EÚ, nariadeniami EÚ), ktoré sa na výrobok vzťahujú. 

Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj proti slinám detí. Drevo, ktoré sa používa pre tieto hračky, väčšinou pochádza z lesníckych spoločností zapojených do zalesňovania. To ponúka všetkým zákazníkom možnosť prispieť k zachovaniu prirodzene rastúcich lesov. Drevené hračkySmall Foot sú žiarivo farebné výrobky, ktoré sú vyrobené prevažne z prírodných surovín - dreva. Deťom robia radosť od útleho veku, rozvíjajú ich hmatové a zmyslové schopnosti. Cieľom značky Small foot je podporovať duševný a fyzický vývoj detí.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky od 3 rokov
Hmotnosť: 0.4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: