DJECO Puzzle pre najmenších Počítaj

Kód: 27393189
Novinka
Neohodnotené
Značka: Djeco
€8,90
Skladom
Môžeme doručiť do:
21.6.2024

DJECO puzzle vo forme vláčika, ktorým sa vezú veselé zvieratká. Deti sa zábavnou formou naučia počítať do 10. Ku každému vozňu s číslom priradia správny počet zvieratiek a veselá jazda sa môže začať.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prvé puzzle pre najmenších od 3 rokov.

Puzzle Počítaj je 20-dielne puzzle na zoznamovanie detí s číslami.

Najprv deti postavia vlak pomocou vozňov očíslovaných 1 až 10. Potom do každého očíslovaného vozňa pridajú správny počet cestujúcich zvieratiek.
Zábavný a jednoduchý úvod do základov matematiky. 

Farebná krabička so šnúrkou, ktorá uľahčuje prenášanie na cestách. 
Obsah: 20-dielne puzzle (10 vozňov + 10 osôb).
Dĺžka vláčika: 96 cm
Pre deti od 3 rokov
 

Pozrite si viac hračiek od DJECO

Djeco hračky pre najmenších

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky od 3 rokov
Hmotnosť: 0.1 kg
3 roky +:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Viete o tom, že aj hračky majú svojich Oskarov? Takýchto Oskarov získala firma Djeco rovno štyroch. A my musíme povedať, že oprávnene. Hračky Djeco sú originálne, kreatívne, vzdelávacie a špeciálne navrhnuté pre najmenšie deti. Pochádzajú z Francúzska a ich kvalita zodpovedá dobrému menu, ktoré so sebou francúzska výroba prináša. 

Hračky DJECO sa predávajú v krásnych špecializovaných obchodoch a v ponuke ich majú aj významné múzeá ako Louvre a Quai Branly vo Francúzsku, Prado v Španielsku, Tate vo Veľkej Británii, Moma v USA a ďalšie v Nemecku, Dánsku a iných krajinách po celom svete. 

Zameriavajú sa na detskú zvedavosť, fantáziu a podporujú túžbu detí po nových objavoch. Hračky DJECO sú prepracované do detailu. Či už obrázkové návody zostavené podľa princípu krok za krokom, alebo karty vhodnej veľkosti, či obrázkové balenia a šikovné pomôcky sprevádzajú deti pri ich činnosti a vedú ich k výtvorom, ktorými sa môžu popýšiť!

Čo je ale najdôležitejšie? Spokojnosť detí. Hračky Djeco si obľúbili deti po celom svete.