DJECO Edukatívna hra od 2 rokov Loto Farby

Kód: 27393240
Novinka
Neohodnotené
Značka: Djeco
€8,90
Na dotaz
Položka bola vypredaná…

Edukatívna hra pre deti od 2 rokov, pri ktorej sa naučia rozpoznávať farby, tvary, zvieratká, prírodu a iné predmety. Hra  - na princípe zhodných obrázkov. Na učenie sa farieb. Pre deti od 2 rokov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Loto je jednoduchá vzdelávacia hra založená na hľadaní rovnakých obrázkov.

V tejto veselej detskej forme je vhodná už pre najmenších - pre deti od 2 rokov.

Každý hráč si pripraví 1 herný plán. Postupne otáčajte žetóny a kto nájde obrázok zhodný s obrázkom na svojom hernom pláne, môže si žetón nechať a položiť ho na zodpovedajúci obrázok. Kto bude mať prvý zaplnený herný plán žetónmi, je víťaz.

Hra je zacielená na učenie sa farieb, ale aj na spoznávanie zvieratiek, prírody, dopravných prostriedkov a iných predmetov.

Ilustrácie sú veselé a zaujmú všetky malé deti.

Obsah balenia: 4 herné plány, 16 žetónov
Odporúčaný vek: 2+ rokov
Rozmery balenia: 12 x 12 x 12 cm

Hra je balená v praktickej papierovej kocke s uškom na odnesenie, aby si ju deti mohli ľahko zobrať so sebou.

 

DJECO Hra pre deti od 2 rokov 

 

Pozrite si viac hračiek od DJECO

Djeco hračky pre najmenších

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky od 3 rokov
Hmotnosť: 0.1 kg
2 roky +:
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Viete o tom, že aj hračky majú svojich Oskarov? Takýchto Oskarov získala firma Djeco rovno štyroch. A my musíme povedať, že oprávnene. Hračky Djeco sú originálne, kreatívne, vzdelávacie a špeciálne navrhnuté pre najmenšie deti. Pochádzajú z Francúzska a ich kvalita zodpovedá dobrému menu, ktoré so sebou francúzska výroba prináša. 

Hračky DJECO sa predávajú v krásnych špecializovaných obchodoch a v ponuke ich majú aj významné múzeá ako Louvre a Quai Branly vo Francúzsku, Prado v Španielsku, Tate vo Veľkej Británii, Moma v USA a ďalšie v Nemecku, Dánsku a iných krajinách po celom svete. 

Zameriavajú sa na detskú zvedavosť, fantáziu a podporujú túžbu detí po nových objavoch. Hračky DJECO sú prepracované do detailu. Či už obrázkové návody zostavené podľa princípu krok za krokom, alebo karty vhodnej veľkosti, či obrázkové balenia a šikovné pomôcky sprevádzajú deti pri ich činnosti a vedú ich k výtvorom, ktorými sa môžu popýšiť!

Čo je ale najdôležitejšie? Spokojnosť detí. Hračky Djeco si obľúbili deti po celom svete.