Edukačný montessori box hračiek 7–12 mesiacov Mini 6 ks

Kód: TK751
Tip
Neohodnotené
Značka: Tooky Toy
€69,90
Skladom do 3 dní

Edukačný montessori box Mini od Tooky Toy je určený pre bábätká približne od 7 do 12 mesiacov.

Obsahuje 6 montessori senzorických a didaktických hračiek, ktoré podporujú zdravý psychomotorický rozvoj vášho bábätka a podnecujú jeho zmysly: zrak, hmat aj sluch. Rozvíja aj jeho logické myslenie či koordináciu ruka-oko

Detailné informácie

Podrobný popis

6 didaktických montessori hračiek pre bábätká 

Edukačný box plný hračiek Mini od Tooky Toy je pre bábätká od 7 do 12 mesiacov.

Čo v ňom nájdete? 6 montessori senzorických a didaktických hračiek, ktoré podporujú zdravý psychomotorický rozvoj vášho bábätka a podnecujú jeho zmysly: zrak, hmat aj sluch. Rozvíja aj jeho logické myslenie či koordináciu ruka-oko. Nechýba ani podrobná príručka pre rodičov (v angličtine), vďaka ktorej budete vedieť, kedy akú hračku bábätku predstaviť a ako sa s ňou hrať.

Box hračiek od 7 mesiacov obsahuje:

  • prvé vkladacie puzzle s možnosťou vloženia fotky - môžete jednoducho vložiť fotku bábätka, prípadne iných rodinných príslušníkov, ktorých má bábätko rado alebo sa učí ich výslovnosť. Fotka sa schováva pod malú guľatú vkladačku. Môžete sa zahrať napríklad známe "Kde je mama? Tu je." Vloženie jedného puzzle na správne miesto si dieťa trénuje jemnú motoriku a pripravuje sa na ďalšie "náročnejšie" úlohy do budúcna.
  • prvú drevenú knižku plnú farebných zvieratiek - na každej stránke nájdete dve zvieratká, ktoré môžete porovnať veľkosťou, farbami, prostredím kde žijú, alebo si len povedať zvuky, ktoré vydávajú. Knižka má zaoblené hrany a je vyrobená z dreva a zviazaná šnúrkou, aby sa deťom ľaho otáčali jednotlivé stránky.
  • ježka na kolieskach do ručičky - ježko na kolieskach je farebný a veselý, má v sebe otvor, aby sa aj tým najmenším ľahko chytil do ručičky a môžete si s ním pojazdiť ako s autíčkom. 
  • drevenú hrkálku vo farbe dúhy, ktorá sa skladá z piatich koliesok rôznych veľkostí.
  • montessori vkladací box na 3 guličky - úlohou dieťatka je trafiť loptičku do otvoru a sledovať ako sa skotúľa na šuplíka pod boxom. Počast tejto úlohy môžete napríklad počítať do tri, alebo si hovoriť farby guličiek. 
  • 12 mäkkých kociek s číslicami od 0 do 9 a znamienkami plus a mínus. Kocky sú súčasťou každej detskej izbičky a preto nechýbajú ani v tomto montesorri boxe. Sú mäkké, ľahké a ideálne do malej detskej rúčky. Môžete si stavať komíny a vežičky, učiť sa čísla alebo základné farby  
  • návod na použitie v angličtine.

Bezpečné vzdelávacie hračky pre najmenších

Vďaka Edukačnému boxu nebudete kupovať zbytočne veľa nevhodných plastových hračiek. Hračky Tooky Toy sú vyrábané s ohľadom na životné prostredie z dreva z udržateľného lesníctva a ďalších bezpečných materiálov. Použité farby sú netoxické a úplne bezpečné. Až dieťatko vyrastie, postúpi k ďalšiemu Edukačnému boxu 13–18 mesiacov a tento môžete uložiť pre mladších súrodencov alebo venovať niekomu inému.

Edukačný box Tooky Toy je vhodný ako darček pre bábätko.

Rozmery:32.50cm x 27.00cm x 14.00cm

Montesorri box hračiek pre bábätká od 7 do 12 mesiacov

Montesorri box hračiek pre bábätká od 7 do 12 mesiacov 2.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: