Kategórie      

Kaučukový cumlík pre bábätko - zdravý a ekologický

Úvod Fľaše a cumlíkyKaučukové cumlíky

Kaučukový cumlík pre bábätko BIBS

BIBS dobývajú celý svet.Kaučukový cumlík pre bábätko

Jednoduché a štýlové kaučukové cumlíky BIBS sú cumlíky navrhnuté a vyrábané v Dánsku s viac ako 30 ročnou tradíciou. Ich minimalistický škandinávsky dizajn, kvalita a široké farebné prevedenie sú pre BIBS cumlíky typické. Okrem jedinečného dizajnu dbá značka na to, aby boli cumlíky zdravotne nezávadné a napomáhali prirodzenému vývoju detí.

 

Kaučukový cumlík pre bábätko Natursutten

Cumlíky NATURSUTTEN sú mäkšie než silikón a sú veľmi hygienické, pretože sú vylisované z jedného kusu, bez spojení alebo trhlín, kde by sa mohli usadzovať nečistoty, alebo kumulovať baktérie.

Vonkajší krúžok cumlíka má ventilačné otvory, ktoré zabraňujú hromadeniu slín a tak pomáhajú predchádzať dráždeniu pokožky dieťatka. Tieto krúžky spĺňajú medzinárodné štandardy na bezpečnosť, sú mäkké, poddajné a ľahko sa prispôsobujú pohybu úst dieťatka. 

 

Prečo je kaučukový cumlík najvhodnejší?

Kaučuk je prírodný materiál. Bábätká majú prirodzený sací reflex, ktorý musia neustále uspokojovať. Kaučuk je v podstate prírodná guma. Ide o produkt kaučukovníka, ktorý je prírodným a univerzálnym elastickým materiálom. Pre ľudskú pokožku a zdravie je nezávadný a to je tiež hlavná výhoda kaučukových cumlíkov. Neobsahujú chemické látky často obsiahnuté v plastoch – BPA, PVC ani ftaláty. 


Zobrazené produkty 1 - 24 z celkových 27
Zobraziť stranu: 1 2 »
Na stranu: produktov.
Zobraziť stranu: 1 2 »

Napíšte nám

info@biobaby.sk

Copyright 2015 - 2023 © biobaby.sk