Kniha Prvé Príkrmy - Pre zdravé brušká

Kód: PP01SK
Neohodnotené
€18,90
Skladom
Môžeme doručiť do:
21.6.2024

Prvé príkrmy pre bábätko - Kedy je čas začať? Čím začať? Ako postupovať? Koľko je dosť? Čo keď to nejde?… Všetko, čo potrebujete vedieť o prvých príkrmoch, nájdete v jednej knihe.

Detailné informácie

Podrobný popis

PRVÉ PRÍKRMY – PRE ZDRAVÉ BRUŠKÁ
Anetta Vaculíková, Eva Blaho, Katarína Ovečková Medveďová
 
Kedy je čas začať? Čím začať? Ako postupovať? Koľko je dosť? Čo keď to nejde?… Všetko, čo potrebujete vedieť o prvých príkrmoch, nájdete v jednej knihe.
 
Kniha Prvé príkrmy je určená pre všetkých rodičov, ktorým záleží na strave svojich detičiek. Výživa dieťaťa je totiž základným stavebným prvkom pre správny psychický a fyzický vývoj a jeho zdravie na celý život.
 
Autorky sa v knihe venujú základnej problematike úplne prvých príkrmov pre deti vo veku do 12 mesiacov, najčastejšie kladeným otázkam, s ktorými sa rodič môže stretnúť, a samozrejme, praktickým tipom a receptom, z ktorých dokážete navariť aj pre celú rodinu.
 
Cieľom tejto knihy je motivovať vás, informovať a poskytnúť prehľad o najnovších trendoch v stravovaní našich najmenších, inšpirovaných prírodou a našou históriou. V knihe nájdete aj prehľadnú tabuľku s postupom zavádzania jednotlivých surovín, ktorá vám uľahčí rozhodnutie o správnom načasovaní.
 
Je to kniha pre všetkých, ktorým záleží na kvalite stravy svojich drobcov, aby v budúcnosti mali len tie najlepšie predispozície na boj s dnes už tak veľmi rozšírenými civilizačnými ochoreniami.
 
 
Počet strán: 160
Rozmer: 187 x 222 mm
Väzba: tvrdá obálka + špirála
Hmotnosť: 600 g
ISBN: 9788097318505

Dodatočné parametre

Kategória: Podbradníky, slintáčiky a jedálenské súpravy
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: