Kontrastné leporelo Ahoj, drobček - Zvieratá

Kód: 26699880
Neohodnotené
Značka: Svojtka
€5,90
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.4.2024
Kontrastné leporelo pre najmenších.Čiernobiele leporelo s jednoduchými obrázkami zvieratiek, doplnené o kontrastné prvky, predstavuje vhodnú prvú knižku pre vaše bábätko.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rozvíjajte u svojho bábätka vnímanie a lásku ku knihám už od prvých týždňov života. 

Toto malé leporelo môžete zobrať všade so sebou. Veľké je tak akurát do detských ručičiek a vďaka pevným stránkam vydrží aj menej šetrné zaobchádzanie. Jednoduché obrázky zvieratiek sú uspôsobené malému dieťatku, a tak si ich vaše bábätko môže prezerať stále dookola. Čiernobiely variant doplnený o kontrastné prvky je pre správny vývoj zraku malého bábätka vhodnejší ako pestrofarebné obrázky. Zároveň sa môže učiť rozlišovať jednotlivé farby. Ukážte svojmu dieťatku, ako má otáčať pevné stránky, a rozvíjajte tak u neho jemnú motoriku a koordináciu pohybu prštekov.

 

Kontrastné leporelo sa teší veľkej obľube medzi rodičmi aj bábätkami. Farebné prevedenie obrázkov pôsobí pre bábätká veľmi pútavo. Čiernobiely variant s jemnými farebnými prvkami je pre správny vývoj zraku malého bábätka vhodnejší ako pestrofarebné obrázky.

V prvých mesiacoch bábätko nerozlišuje medzi rôznymi farbami a najlepšie vidí veľké vzory a kontrastné farby, ako je biela a čierna. Pomocou tohto leporela tak môžete vhodne a citlivo stimulovať vývoj zraku vášho bábätka a zároveň zvýšiť jeho zvedavosť a záujem o okolie.

Podporte prirodzenú vnímavosť a zvedavosť bábätka.

Knižky sú vytvorené v spolupráci s odborníčkami na metódu Montessori tak, aby čo najviac podnecovali citlivosť zraku a fantáziu bábätka od najútlejšieho veku. Zároveň sú vhodnou pomôckou na to, aby dieťa zotrvalo v polohe na brušku, ktorá je veľmi dôležitá pre jeho správny fyzický vývoj.

Podrobnejšie informácie KONTRASTNÉ LEPORELO:

 

Rozmery:  13.6cm  x  2.2cm  x  13.7cm
Autor: Roger Priddy, Holly Jackman
ISBN-EAN 9788056706718
Jazyk - Slovenský jazyk 
Druh knižky - Leporelo
Počet strán - 16
Rok vydania - 2020
Vydavateľstvo - Svojtka
 

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky pre bábätká
Hmotnosť: 0.1 kg
od narodenia:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: