Natursutten Sklenená dojčenská fľaša 2x 110 ml

Kód: 20009
Neohodnotené
Značka: Natursutten
€26,90
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.6.2024

Sklenené dojčenské fľaše Natursutten® s antikolikovým ventilom.

V balení sa nachádzajú 2 kusy sklenených dojčenských fliaš s objemom 110ml.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sklenené dojčenské fľaše Natursutten® sú vyrobené vo Francúzsku z odolného borosilikátového skla. 

 

Najlepšia fľaša pre novorodenca - na mlieko, ale aj na vodu a prvé čaje pre bábätká.

 

Vyrobené z borosilikátového skla, ktoré je pre vaše bábätko bezpečnejšou voľbou, neobsahuje BPA/BPS a iné škodlivé chemikálie, ktoré sa môžu vylúhovať z plastových fliaš. Plastové fľaše nie sú najvhodnejšou voľbou pre dojčatá, nakoľko sa z nich môžu uvoľňovať škodlivé prvky, aj keď len v malom množstve

Sklenené fľaše od Natursutten sú vhodné aj do umývačky riadu a sú odolné voči tepelným šokom a odolávajú extrémnym teplotným zmenám, ako je varenie alebo mrazenie.

Cumlíky na tieto fľaše sú vyrobené v Taliansku z čisto prírodného kaučuku. Mäkkosť prírodnej gumy cumlíka vytvára zážitok z kŕmenia, ktorý presne simuluje dojčenie.

Fľaše majú antikolikový dvojitý ventil, ktorý zaisťuje rovnomernejší tok mlieka, čím zabraňuje kolike a plynatosti.

Cumlíky na fľaše sú dostupné v dvoch typoch: pomalý prietok a rýchly prietok. V balení sa nachádzajú cumlíky s pomalým prietokom. Obidva druhy sa dajú dokúpiť aj samostatne.

Fľaša je plne použiteľná aj bez antikolikového ventilu.

Všetky časti sú bez BPA, ftalátov, polykarbonátov a PVC.

Antikoliková sklenená dojčenská fľaša

 

Každá fľaša je vybavená cumlíkom s pomalým prietokom (vhodná od narodenia). Neskôr si k fľaši môžete dokúpiť cumlík s väčším prietokom, ktorý je vhodný od 6 mesiacov bábätka. 

 

 Antikoliková dojčenská fľaša Natursutten

  • Pred prvým použitím povarte cca 5 minút a už nikdy nevarte. 
  • Rozmery dojčenskej fľaše: 6,4 x 12,4 x 16,7cm
  • Hmotnosť dojčenskej fľaše: 350 g
  • Objem dojčenskej fľaše: 110 ml 
  • Použité materiály: Pevné odolné borosilikátové sklo, prírodný kaučuk (sacia časť - cumlík)
  • Certifikácia a bezpečnosť: všetky produkty Natursutten prechádzajú veľmi dôkladným testovaním v ConsumerLab v Dánsku. Tieto fľaše a cumlíky sú v súlade s európskymi požiadavkami EN14350 a CPSIA 2008 a 16 CFR 1500 v USA.

 

Natursutten Dojčenské fľaše

 

Prečo je lepšia sklenená dojčenská fľaša?

Sklo je bezpečnejšou voľbou pre dojčenské fľaše. Na rozdieľ od plastov, nemôže vylúhovať chemikálie do mlieka alebo vody (vrátane BPA/BPS). Na rozdieľ od plastu sa nepoškriabe – a škrabance môžu obsahovať a usadzovať ďalšie baktérie. Sklo je tiež zelenšia ekologickejšia voľba. Je opakovane použiteľné a recyklovateľné – plastové fľaše po skončení životnosti zvyčajne končia na skládkach. A hlavne,na skle nezostávajú žiadne nepríjemné plastové pachy a chute.

 

Kde boli Natursutten dojčenské fľaše vyrobené?

Časti z prírodného kaučuku spolu s plastovým krúžkom, uzáverom, tesnením a antikolikovým dvojitým ventilom sú vyrobené výlučne v Taliansku.
Naše fľaše z borosilikátového skla sú vyrobené vo Francúzsku. Všetky plastové časti sú vyrobené z polypropylénu. Neustále hľadáme nové možnosti, keďže sa snažíme byť bez plastov, ekologicky a biologicky rozložiteľní, ale zatiaľ je to to najlepšie, čo môžeme urobiť.

 

Ako umývať dojčenské fľaše? 

Fľašu najskôr prevarte (krátko, stačí 5 minút) alebo umyte v umývačke riadu, aby ste ju sterilizovali. Všetky časti – okrem prírodných kaučukových cumlíkov – sú vhodné do umývačky riadu. Samozrejme ich môžete umývať aj ručne. 

Sklenená fľaša, uzáver, krúžok, tesnenie a dvojitý ventil sú vhodné do umývačky riadu – alebo sa dajú umývať ručne. Cumlíková časť z prírodnej gumy by sa mala umývať ručne pod studenou tečúcou vodou s použitím jemného tekutého mydla – nie v umývačke riadu.

 

Sú Natursutten dojčenské fĺaše vhodné do mikrovlnnej rúry?

Áno, tieto sklenené dojčenské fľaše a plastové diely sú vhodné do mikrovlnnej rúry. Cumlíková časť z prírodnej gumy nie je. Preto pri použití mikrovlnnej rúry odstráňte cumlík a plastový uzáver.

Naša poznámka - je ťažké rovnomerne zohriať tekutinu v mikrovlnnej rúre. Ak sa však rozhodnete pre mikrovlnnú rúru, odporúčame tekutinu po zahriatí pretrepať, aby ste odstránili horúce miesta, a potom otestovať teplotu na zápästí. 

 

Aké cumlíky (sacie časti) sú použité na fľašiach Natursutten?

Sacie časti sú vyrobené zo 100% prírodného kaučuku z kaučukovníka Hevea brasiliensis. Vyrábajú sa spolu s našimi cumlíkmi Natursutten v našom výrobnom závode v Taliansku.

 

Aké sú výhody borosilikátového skla?

Sú odolné voči tepelným šokom, čo znamená, že sklo je pevnejšie a vydrží extrémne zmeny teploty (od varu po mrazenie) bez toho, aby sa rozbilo. Tieto fľaše sú vyrobené z farmaceutického borosilikátového skla, ktoré je drahšie, čistejšie a kvalitnejšie ako väčšina sklenených dojčenských fliaš, ktoré sú vyrobené zo sódy. Pre matky, ktoré odsávajú a skladujú materské mlieko, takže tieto fľaše môžu prejsť z mrazničky do chladničky až do horúcej vody, a to všetko v jednom kroku.

 

Sú tieto fľaše antikolikové? 

Áno, Natursutten fľaše majú antikolikový „dvojitý ventil“ navrhnutý tak, aby zabezpečil rovnomernejší tok mlieka a zabránil kolike a plynatosti, vďaka čomu bude kŕmenie prebiehať hladšie. Odporúčame ich aj bábätkám, ktoré sa trápia s kolikami a plynatosťou.

 

Sklenená dojčenská fľaša antikoliková

Dodatočné parametre

Kategória: Sklenené dojčenské fľaše
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Produkty Natursutten sú z Dánska, kde ich pre vás vytvára mama troch detí. V ich portfóliu nájdete hlavne kaučukové cumlíky a sklenené dojčenské fľaše, ale nechýba ani milovaný mojkáčik z biobavlny, ktorý okrem pritúlenia rád postráži cumlík, aby sa vám nezapatrošil.

Cumlíky Natursutten sú vyrobené zo 100% prírodného kaučuku, čo ich robí bezpečnými pre vaše dieťa. Cumlíky Natursutten sú hypoalergénne a neobsahujú žiadne škodlivé látky, ako sú BPA, ftaláty alebo PVC. Tieto cumlíky majú mäkkú a príjemnú textúru, ktorá zaisťuje pohodlie a vďaka svojim ekologickým vlastnostiam sú šetrné k životnému prostrediu a po použití ich môžete recyklovať.

Sklenené dojčenské fľaše vynikajú antikolikovým ventilom, ktorý sa postará o správne papanie a sú samozrejme vyrobené z kvalitného nezávadného materiálu (odolné borosilikátové sklo + sacia časť z prírodného kaučuku). Poteší aj možnosť umývania v umývačke riadu a odolnosť voči teplotným šokom (môžete ju vyvariť aj zamraziť).