Tréningové nohavičky XKKO Organic - Wild Forest 3+

Kód: 97019
Neohodnotené
Značka: XKKO
€7,90
Skladom do 3 dní

Tréningové nohavičky sú určené pre deti, ktoré práve prechádzajú od plienok na nočník a občas sa im stane nepríjemná príhoda. Nepriepustná vrstva spolu s absorpčnou vrstvou čiastočne chráni okolie pred znečistením.

Detailné informácie

Podrobný popis

Plienkové tréningové nohavičky Training Pants uľahčujú prechod od plienok. Nepriepustná vrstva spolu s absorpčnou vrstvou čiastočne chráni pred znečistením okolia.

Pomáhajú deťom urýchliť proces učenia sa na nočník, ale nenahrádzajú plienkyDodajú dieťaťu pocit, že už vyrástlo a plienky nepotrebuje.

Tréningové nohavičky obsahujú absorpčnú vrstvu, ktorá zachytí menšiu nehodu, ale nenahrádza plnohodnotne viacvrstvovú plienku. Sú určené pre dieťa, ktoré už prechádza na nočník a občas sa mu stane nepríjemná nehoda. V týchto tréningových nohavičkách nehodu hneď ucítia a môžu si tak ľahšie uvedomiť potrebu ísť na nočník.

Pokojne ich môžete dať dieťaťu ako darček a podporiť pocit, že už je veľké a čoskoro nebude plienky potrebovať. Deti majú veľmi radi keď môžu prejsť na veľkáčske nohavičky ako majú starší súrodenci, alebo ich rodičia. Aj pre nich (aj pre vás) je to veľká zmena. Ďalším plusom je to, že sa na rozdiel od plienok obliekajú a vyzliekajú rovnako ako dospelácke nohavičky.  Deti sa tak budú cítiť ako veľký chlapec alebo dievča. 

Tréningové nohavičky XKKO Organic - podrobný popis:

  • zloženie: 100% BIO bavlna, ktorá je jemná a nedráždi pokožku, 100% bavlnené froté a 100% polyester s PUL (vnútorná absorpčná vrstva)
  • pri praní nepoužívajte aviváž - znižuje savosť / nasiakavosť materiálu
  • odporúčame používať štandardné pracie prostriedky (nie mydlový sliz, ktorý taktiež znižuje nasiakavosť výrobku)
  • pranie na 40 °C
  • nie je potrebné žehliť
  • tréningové nohavičky XKKO Organic vlastnia atesty požadované vyhláškou MZ ČR číslo 84/2001 Zb. stanovujúcou požiadavky na výrobky pre deti do 3 rokov
  • tréningové nohavičky XKKO Organic prešli navyše nadštandardnými testami a získali akostnú značku Česká kvalita/Zaručená kvalita

Približné veľkosti tréningových nohavičiek:

18 mesiacov = veľkosť S, 12-15kg, obvod pása cca. 44 cm

2-3 roky = veľkosť M, 15-17kg, obvod pása cca. 48cm

3+ ročné deti = veľkosť L, 18+ kg, obvod pása cca. 55cm

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: