Zdravá fľaša 500ml Kocky

Kód: V050312
Neohodnotené
€10,90
Skladom
Môžeme doručiť do:
22.7.2024

Zdravá fľaša - univerzálna fľaša pre veľkých i malých.

Detailné informácie

Podrobný popis

Univerzálna fľaša pre malých aj veľkých, ľahká, jednoduchá manipulácia, veselé dizajny a hlavne kvalitný medicínsky materiál bez akýchkoľvek škodlivýn.
 
Aké sú prednosti Zdravých fliaš?
 • Vhodná na všetky typy nápojov, horúce, ľadové, vrátane sýtených
 • Na nápoje až do 100 ºC
 • Uzamykateľné viečko s OPEN/CLOSE systémom, ktoré dobre drží a dá sa podľa potreby vymeniť
 • Atest na použitie v mikrovlnnej rúre
 • Jednoduchá údržba vďaka širokému otvoru na plnenie a čistenie
 • Bez plesní a zápachu
 • Možno umývať aj v umývačke riadu
 • Možnosť opakovane vyvárať (ako dojčenské fľaše)
 • Možnosť dokúpiť príslušenstvo a náhradné diely (napríklad Floppy krytku
 • Vhodná na šport, na voľný čas, do školy, do škôlky, aj do zamestnania, na každodenné použitie
 • Šetrí životné prostredie, plne recyklovateľná
 • Dlhá životnosť
 • Priaznivá cena - komfort, ktorý si môžete dovoliť

Balenie obsahuje 1 kus náhradnej zátky zdarma.

 

Materiál: vysoko kvalitný polypropylén, používaný v potravinárstve a farmácii, neobsahuje ťažké kovy, ftaláty, zmäkčovadlá, bisfenol A, ani žiadne iné škodlivé látky.

 

Fľaša na vodu pre deti do školy

Fľaša na vodu pre deti do školy

Fľaša na vodu pre deti, či už do škôlky alebo do školy, je potrebné vyberať dôkladnejšie ako san a prvý pohľad zdá. Ráno im naberiete do fľaše vodu a pravdepodobne tam pobudne pár hodín, kým si naberú čerstvú, alebo kým prídu domov. Preto by mala byť fľaša na vodu do školy z kvalitných materiálov. Fľašu do školy sme okrem zdravotného hľadiska vyberali aj podľa váhy – do školy je vhodná fľaša s nižšou váhou a podľa jednoduchosti manipulácie, aby ju zvládlli otvoriť a zavrieť aj menšie deti.

Zdravá láhev je česká firma, ktorá vyrába fľaše pre deti z materiálov, ktoré sú špeciálne vyvinuté pre lekárske a farmaceutické účely. Tento material (polypropylén) sa využíva napríklad pri vnútrotelových aplikáciách u pacientov, na jednotkách intenzívnej starostlivosti a všade tam, kde sú kladené najvyššie nároky na ochranu a bezpečnosť ľudského zdravia. Na výrobu detských fliaš je tento material ideálny. Je zdravotne nezávadný a nemusíte sa báť, že sa z fľaše vylúhujú akékoľvek škodlivé látky. Zdravé fľaše pre deti sú bez ftalátov, bez zmäkčovadiel, bez BPA a BPS, čím si určite zaslúžia svoj názov. Vyberajte naozaj pozorne, chránite tým zdravie svojich detí a svojich najbližších.

 

Zdravé fľaše smajú ešte jednu veľkú výhodu, nenasáva pachy a netvoria sa v nej plesne. Samozrejme za predpokladu, že neostane na spodku tašky zopár dní nenápadne ležať J Túto fľašu, tak ako akúkoľvek inú, je potrebné umývať. Umýva sa naozaj jednoducho. Vďaka širokému hrdlu vám do nej vojde akákoľvek kefka, hubka, alebo čokoľvek čo na umývanie používate. Môžete ju využiť na horúce nápoje (až do 100%), ľadové aj sýtené nápoje. Spĺňa všetko čo má fľaša na vodu pre deti spĺňať.

 

Čo sa nám na zdravej fľaši najviac páči:

 1. Veľmi jednoduchá údržba – vo väčšine prípadov (po použití s čistou vodou) ju stačí vypláchnuť v teplej vode, ale pokojne ju môžete používať v umývačke riadu aj na dennej báze. Vždy je dôležité nechať fľašu dobre vyschnúť a skladovať ju neuzavretú.
 2. Môžete ju vyvárať. Ak máte menšie dieťatko a chceme mať istotu, alebo sa vám fľaša zašpinila, môžete ju vyvariť vo vriacej vode.   Stačí nabrať hrniec s vodou, nechať zovrieť a fľašu do nej na 5 minút vložiť.
 3. Jednoduché plnenie vďaka širokému hrdlu oceníte napríklad pri plátkoch citróna, kúskoch ľadu, ale aj pri umývaní fľaše.
 4. Originálne dizajny a široký výber. Či už máte doma princeznú, milovníčku koní alebo zvieratiek, budúceho motorkára, lego maniaka alebo paleontológa…zdravá fľaša má množstvo krásnych dizajnov, z ktorých si určite vyberiete.
 5. Poznáme deti, máme doma tri, preto ako veľkú výhodu berieme aj to, že sa jednotlivé komponenty k fľaši dajú bezproblémov dokúpiť. Ak by sa náhodou niečo stratilo alebo poškodilo, všetko sa dá dokúpiť zvlášť. Aj najmenší sosáčik, ktorý váš dinosaurus nenápadne rozhryzol (a jeden máte navyše gratis ku každej fľaši, asi je viacej takýchto dinosaurov). 

Zdravá fľaša do školy, do škôlky aj na výlety

Dodatočné parametre

Kategória: Zdravé fľaše pre deti
Hmotnosť: 0.2 kg
500:
18.5:
7.5:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: