DJECO Puzzle pre najmenších DUO Skrývačka

Kód: DJ08156
Neohodnotené
Značka: Djeco
€8,90
Skladom
Môžeme doručiť do:
22.5.2024
Puzzle pre najmenších - pre deti od 3 rokov

Detailné informácie

Podrobný popis

Prvé puzzle pre najmenších - pre deti od 2 rokov.
Puzzle pre rozvoj kreativity je obľúbenou zábavkou a rozvíja u detičiek myslenie, pamäť a predstavivosť.
 
Puzzle DUO je vytvorené tak, aby ho zvládli aj najmenšie deti. Úlohou je, aby deti pospájali dva dieliky, ktoré k sebe patria. Na ľavom dieliku je zobrazené zvieratko a na pravom je schované v prostredí, kde zvieratko býva. Deti si potrénujú nielen jemnú motoriku, ale aj zaujímavé zvieratká (sova, tučniak, včielka, žaba, opička, slimáčik a iné) a zoznámia sa s oblasťou kde tieto zvieratká žijú (chobotnička v mori, žaba v jazierku, tučniak na ľadovci, včielka na kvietku a podobne). Dokopy ich čaká 12 dvojíc s originálnymi ilustráciami
Puzzle sú navyše v malom zatváracom kufríku s pútkom na jednoduchšie prenášanie. 
Veľkosť jednotlivých dielikov je prispôsobená malým detským rúčkam, aby sa im s puzzle dobre pracovalo. Samozrejmosťou je aj ľahké zapadnutie jednotlivých častí.
 
Obsah: 12 párov / 24 dielikov
Veková skupina: + 2
Rozmery balenia: 18 x 12 x 6 cm
 

Prečo DJECO?

Hračky Djeco sú originálne, kreatívne, vzdelávacie a špeciálne navrhnuté pre najmenšie deti. Pochádzajú z Francúzska a ich kvalita zodpovedá dobrému menu, ktoré so sebou francúzska výroba prináša. 

Zameriavajú sa na detskú zvedavosť, fantáziu a podporujú túžbu detí po nových objavoch. Hračky DJECO sú prepracované do detailu. Či už obrázkové návody zostavené podľa princípu krok za krokom, alebo karty vhodnej veľkosti, či obrázkové balenia a šikovné pomôcky sprevádzajú deti pri ich činnosti a vedú ich k výtvorom, ktorými sa môžu popýšiť! 

Pozrite si viac hračiek od DJECO

Djeco hračky pre najmenších

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky od 3 rokov
Hmotnosť: 0.1 kg
3 roky +:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Viete o tom, že aj hračky majú svojich Oskarov? Takýchto Oskarov získala firma Djeco rovno štyroch. A my musíme povedať, že oprávnene. Hračky Djeco sú originálne, kreatívne, vzdelávacie a špeciálne navrhnuté pre najmenšie deti. Pochádzajú z Francúzska a ich kvalita zodpovedá dobrému menu, ktoré so sebou francúzska výroba prináša. 

Hračky DJECO sa predávajú v krásnych špecializovaných obchodoch a v ponuke ich majú aj významné múzeá ako Louvre a Quai Branly vo Francúzsku, Prado v Španielsku, Tate vo Veľkej Británii, Moma v USA a ďalšie v Nemecku, Dánsku a iných krajinách po celom svete. 

Zameriavajú sa na detskú zvedavosť, fantáziu a podporujú túžbu detí po nových objavoch. Hračky DJECO sú prepracované do detailu. Či už obrázkové návody zostavené podľa princípu krok za krokom, alebo karty vhodnej veľkosti, či obrázkové balenia a šikovné pomôcky sprevádzajú deti pri ich činnosti a vedú ich k výtvorom, ktorými sa môžu popýšiť!

Čo je ale najdôležitejšie? Spokojnosť detí. Hračky Djeco si obľúbili deti po celom svete.