Kategórie      

Manduca, Strochenwiege

Úvod Nosiče a šatky pre bábätko

Ergonomický nosič pre bábätkoNosič pre novorodenca

Ako si uvoľniť obe ruky a zároveň mať bábätko blízko pri sebe? Skúste nosič alebo šatku.

Hojdavý pohyb a kontakt s mamou pôsobia najmä v prvých mesiacoch upokojujúco a dieťa sa bude cítiť oveľa lepšie ako odložené v postieľke. Nosenie v šatke je pre mamu zároveň oveľa pohodlnejšie ako uspávanie priamo na rukách.

Ak máte doma novorodenca, využite praktické, ľahko uväzovateľné elastické šatky Manduca

 

Ako si správne vybrať?


Výhodou nosičov je, že ich netreba viazať, ale jednoducho zapnete bedrový pás, dáte popruhy na ramená a hotovo. U nás nájdete celú kolekciu Manduca nosičov, ktoré patria dlhé roky k najobľúbenejším medzi nosiacimi rodičmi.

 

Šatky majú výhodu v tom, že sa naozaj dokonale do detailu prispôsobia akejkoľvek veľkosti bábätka aj nosiaceho rodiča. Sú viac prispôsobivé, aj keď nosiče už dosť výrazne dobiehajú aj tento faktor. Pre novorodenca je najideálnejšia elastická šatka, pretože je jemne pružná a veľmi lahko sa viaže. Pre staršie deti už nebude pohodlná. Naopak pevné šatky vám poslúžia celé obdobie nosenia.

 

Treťou možnosťou sú šatkové nosiče, ktoré spájajú výhody oboch. Majú bedrový pás, ktorý si zapnete ako pri nosičoch, ale ramenné popruhy si uviažete podobne ako pri šatkách. 

 

Zobrazené produkty 1 - 1 z celkových 1
Na stranu: produktov.

Napíšte nám

info@biobaby.sk

Copyright 2015 - 2023 © biobaby.sk