Kategórie      

BioBaby Blogy

Zaujímavé články, nielen pre mamičky.

Plné inšpirácií a užitočných informácií. 

Spravte si kávičku alebo chutný čaj a oddýchnite si pri čítaní.

1 2 >>
Spací vak - Ako vybrať správnu veľkosť?
Pridané: 22.03.2021
|
BioBaby.sk

Ako vybrať správnu veľkosť spacieho vaku? Aký materiál je kedy vhodný? Lepší je spací vak s nožičkami, alebo bez?

viac
Babyvak Hacka - skúsenosti, návod a otázky
Pridané: 18.03.2021
|
BioBaby.sk
Nosič Manduca - Recenzie
Pridané: 04.02.2021

Manduca bola našim najväčším pomocníkom už pri prvom bábätku. Rovnako aj pri druhom a treťom. Zaslúži si, aby sme o nej napísali kúsok viac.

viac
Ako správne používať nosič Manduca
Pridané: 10.10.2020
|
BioBaby.sk
Manduca Ergonomický nosič

Ako správne nastaviť nosič tak, aby bolo bábätko v ergonomickej polohe a aby bol pre vás maximálne pohodlný? Pozrite si názorné obrázky a videá k Manduca nosiču.

viac
Ako správne oprať fusak z merino vlny
Pridané: 31.08.2020
|
BioBaby.sk
Pranie Merino vlny

Blíži sa obdobie, kedy opäť pre naše bábätká chystáme jesennú výbavu, ktorej súčasťou sú jednoznačne aj fusaky. Jedným z najkvalitnejších materiálov, aký sa používa pri výrobe fusakov pre deti, je merinovlna.  Ide o vysoko kvalitný materiál, ktorý udrží bábätko v teple počas jesene, zimy, aj na jar.

viac
Ako uviazať novorodenca do šatky - video
Pridané: 04.08.2020
Šatka pre novorodenca

Súčasťou každého balenia nosiča aj šatky Manduca je aj návod na používanie - jednotlivé úväzy, nastavenia a kompletný popis ako šatku či nosič používať.  Niekedy je lepšie pozrieť si priamo video a postupovať krok za krokom podľa predlohy. Odporúčame viazať pred zrkadlom, aby ste lepšie videli či máte bábätko správne podsadené a šatku dobre zatiahnutú.   Viazania sa netreba báť. Ani tá najskúsenejšia...

viac
Manduca - Ako rozoznať originál
Pridané: 22.01.2020

Možno ste už zachytili informácie o tom, že ergonomický nosič Manduca má aj svoje napodobeniny, tzv. fejky, ktoré sa predávajú prevažne na čínskych portáloch. Bohužiaľ, je možné, že na takýto nosič natrafíte aj na bazároch od iných mamičiek, ktoré ho predávajú za veľmi priaznivú cenu oproti novému originálnemu certifikovanému nosiču.    Je veľmi dôležité aby ste sa takýmto napodobeninám vyhli, pretože nosič...

viac
Elastická šatka na nosenie detí
Pridané: 29.08.2019

Jednou z najčastejších otázok pri výbere ergonomickej nosiacej pomôcky je, v čom nosiť novorodenca. Ak ste si v duchu odpovedali, že v šatke, tak ste si tipli správne. Nechytajte však paniku. Po prečítaní tohto článku už nebude pre Vás „šatkovanie“ takým strašiakom.

viac
Závesná hacka? Prvá hojdačka vášho bábätka.
Pridané: 12.06.2018

Poznali ju už naše staré mamy. Závesnú kolísku, ktorá jemným hojdavým pohybom nahradila na chvíľku maminu náruč, a ukolísala dieťa k spánku. Vďaka hojdaniu, ktoré pripomína pohyb v brušku, sa deti cítili rovnako ako pri mame, a to im pomáhalo zaspať.  

viac
Fľaša Equa do každej kabelky
Pridané: 08.05.2018

Zistili ste, že ste už vyrástli z plastových fľašiek od minerálok, do ktorých každé ráno "čapujete" vodu z kohútika? Tak vyskúšajte niečo štýlovejšie, praktickejšie a najmä láskavejšie k životnému prostrediu. 

viac
1 2 >>
Copyright 2015 - 2021 © biobaby.sk