Kategórie      
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

BioBaby Blogy

Zaujímavé články, nielen pre mamičky.

Plné inšpirácií a užitočných informácií. 

Spravte si kávičku alebo chutný čaj a oddýchnite si pri čítaní.

1 2 >>
Závesná hacka? Prvá hojdačka vášho bábätka.

Poznali ju už naše staré mamy. Závesnú kolísku, ktorá jemným hojdavým pohybom nahradila na chvíľku maminu náruč, a ukolísala dieťa k spánku. Vďaka hojdaniu, ktoré pripomína pohyb v brušku, sa deti cítili rovnako ako pri mame, a to im pomáhalo zaspať.  

viac
Fľaša Equa do každej kabelky

Zistili ste, že ste už vyrástli z plastových fľašiek od minerálok, do ktorých každé ráno "čapujete" vodu z kohútika? Tak vyskúšajte niečo štýlovejšie, praktickejšie a najmä láskavejšie k životnému prostrediu. 

viac
6 vecí, ktoré by nemali chýbať vo výbavičke bábätka

Čaká vás tento rok príchod bábätka? Alebo sa chystáte navštíviť novonarodené dieťatko vašej kamarátky a premýšľate, čím by ste mamičku obdarovali? Väčšinu nevyhnutných drobností- oblečenie, plienky či kozmetiku, má už mamička pripravené vopred.  Týchto šesť vecí by vo výbavičke pre bábätko rozhodne chýbať nemalo.

viac
Pop-in plienky menia látkovanie na radosť

Látkové plienky slávia v posledných rokoch veľký návrat. Prispieva k tomu nielen osveta látkujúcich mamičiek, ale aj samotné plienky. Zabudnite na naškrobené biele obdĺžniky z čias nášho detstva, tvrdé, nepohodlné a ťažké, ktoré prekážali bábätku pri voľnom pohybe. Dnešné látkovky sú vyrobené z mäkkého príjemného materiálu. Dokonale sedia na zadočku bábätka. Pokožka dýcha a deti môžu byť neustále v pohybe....

viac
Ako cestovať s deťmi bez tabletov a mobilných hier?

Začiatok jari so sebou prináša veľa možností na výlety, dovolenky, spoznávanie okolia či rodinné návštevy. Niektoré deti cestujú rady, užívajú si nové zážitky a neznáme prostredie. Pre iné je cestovanie kamkoľvek stresujúce, únavné a rodičia sa výletom radšej vyhýbajú. Ako teda spoznávať svet a ušetriť pri tom nervy sebe aj svojim najmeším? Inšpirujte sa našimi tipmi.

viac
Montessori hračky znamenajú tvorivé detstvo

Prečo práve montessori? Prečo nie obyčajné plastové hračky z Dráčila alebo z Tesca? Prečo mám dať za jednu hračku viac, keď ich za pár eur môžem mať plnú tašku? Nuž preto... lebo práve hračky tvoria detstvo. Aké ho chceme pripraviť svojim deťom?

viac
1 2 >>
Copyright 2015 - 2019 © biobaby.sk