Kategórie      

Závesná hacka? Prvá hojdačka vášho bábätka.

Pridané: 12.06.2018

Poznali ju už naše staré mamy. Závesnú kolísku, ktorá jemným hojdavým pohybom nahradila na chvíľku maminu náruč, a ukolísala dieťa k spánku. Vďaka hojdaniu, ktoré pripomína pohyb v brušku, sa deti cítili rovnako ako pri mame, a to im pomáhalo zaspať.  

Závesná hacka má svoje miesto v základnej výbavičke bábätka aj dnes. Nielen ako originálna a netradičná ozdoba interiéru. Je prispôsobená pre potreby bábätiek, chráni detský chrbátik a je bezpečnou pomôckou pri starostlivosti o malého človiečika.

 Babyvak Hacka Plus Zelená

Deti sa hojdajú rady. Tento pohyb ich nielen upokojuje, ale je dokázané, že stimuluje niektoré časti mozgu, a tak pomáha aktivizovať a rozvíjať jeho činnosť. Hojdanie v závesnej hacke je zároveň veľkou pomocou pri problémoch so zaspávaním a bolesťami bruška. Hojdavý pohyb pôsobí relaxačne, pomáha uvoľniť organizmus a dobre poslúži pri dopoludňajšom či popoludňajšom spánku.

Naše závesné hacky zároveň poskytujú veľkú výhodu pri udržiavaní. Kvalitný materiál, z ktorého je hacka vyrobená, je nielen bezpečný a nezávadný, ale ľahko sa udržiava, perie a čistí.

 

Najmä v prvých mesiacoch života vám závesná hacka nahradí ohrádku, kolísku alebo druhú postieľku, ktoré si mnohé mamičky zháňajú do kuchyne či obývačky, kde trávia s bábätkom väčšinu dňa. Najmä z anatomického hľadiska je pre chrbticu vo vývine oveľa vhodnejšia ako sedačka či rôzne kresielka.

 

Aj pediatri potvrdzujú, že pre detský chrbátik je ideálna poloha v tvare písmena C. Je dôležité, aby sa hneď na začiatku nezaťažovala prílišným sedením či tlakom, ktorý vznikne pri ležaní alebo z hrán sedačky.

 

Hacka umožní vášmu dieťatku voľný pohyb v bezpečnom prostredí. Pomáha stimulovať jeho aktivitu, dovolí mu hrať sa a objavovať. Mnohé deti sa dokonca veľmi skoro naučia samé rozhojdať. Sloboda pohybu pomáha rozvíjať ich motoriku a poskytuje im zábavu a prináša radosť.

Závesná kolíska je skutočnou pomocnou rukou pre rodičov. Mamičke umožňuje aspoň na chvíľu odložiť bábätko z rúk a venovať sa chvíľku domácnosti, vareniu alebo len dať si kávu a prečítať časopis. Hacka je skvelým riešením pri veľmi plačlivých, nervóznych deťoch, ktoré vyžadujú neustálu prítomnosť a pozornosť rodiča. Budete prekvapení, ako vám kolíska uľahčí starostlivosť o náročné dieťatko.

 

Neposlednou výhodou hacky je jej praktická stránka. Najmä v bytoch s menším počtom metrov štvorcových vám nezaberie veľa miesta a nebudete nútení premiestňovať nábytok či kvôli kočíku zaparkovanému uprostred kuchyne vrážať do nábytku. Hacka vám dovolí starať sa o bábätko pohodlne aj v menších priestoroch. Naviac ju využijete pomerne dlhý čas a oceníte ju aj pri viacerých deťoch.

Ak váhate, čo si zabezpečiť do výbavy, alebo akým darčekom potešiť novopečených rodičov, vyskúšajte praktickú a moderne pôsobiacu hacku.

 

Uvidíte, koľko radosti a pohodlia vám prinesie. Všetky varianty nájdete tu.

 

                                                                                                                                             Vaše BioBaby.sk


Späť na zoznam článkov

Napíšte nám

info@biobaby.sk

Copyright 2015 - 2023 © biobaby.sk